Kursy Chiropraktyki

ZAWODOWY KURS CHIROPRAKTYKI - 96 godzin

Najkorzystniejsza opcja to wybór Kursu Zawodowego Chiropraktyki obejmującego 4 modułów. Istnieje też możliwość uczestnictwa w wybranych modułach. W skład kursu wchodzi szereg niezbędnych zagadnień teoretycznych jak i praktycznych, dotyczących: 1. Chiropraktyka Odcinka Lędźwiowego Kręgosłupa 2. Chiropraktyka Brzucha - Terapia Trzewna i Detoksykacja Organizmu 3. Chiropraktyka Odcinka Piersiowego, Kończyn Górnych i Dolnych 4. Chiropraktyka Odcinka Szyjnego, Głowy i Zatok
Czytaj więcej

ZAWODOWY KURS CHIROPRAKTYKI - 96 godzin

Kursy Chiropraktyki

Chcąc zaoferować kursantom różnorodne, a zarazem ciekawe szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów, w Centrum Szkoleniowym Spasja udostępniamy także wiedzę z chiropraktyki. Obok szkoleń z fizjoterapii i masażu, nauka chiropraktycznych sposobów oddziaływania będzie cennym narzędziem do wykorzystania w gabinecie. A teraz przedstawiamy także nowość: Zawodowy kurs chiropraktyki. Unikalne techniki i możliwość dalszego rozwoju – sprawdź, co jeszcze można uzyskać przez udział w kursach chiropraktyki!

Kursy chiropraktyki – moduły

Nasza oferta kursów chiropraktyki to 4 moduły, podzielone na bloki tematyczne:

  1. Chiropraktyka odcinka lędźwiowego kręgosłupa
  2. Chiropraktyka odcinka szyjnego, głowy i zatok
  3. Chiropraktyka odcinka piersiowego, kończyn górnych i dolnych
  4. Chiropraktyka brzucha – terapia trzewna i detoksykacja organizmu.

Umożliwiamy udział w wybranym, pojedynczym module, lub w całym komplecie dostępnych szkoleń. Całość tworzy Zawodowy kurs chiropraktyki. Ukończony pozytywnie zdanym egzaminem uprawnia on do otwarcia własnego gabinetu chiropraktycznego.

Ile kosztuje kurs chiropraktyki?

Jeden moduł kursu chiropraktyki to ceny już od 1450 zł. Cena zależy także od tematyki szkolenia z chiropraktyki. Po otwarciu opisu każdego z kursów chiropraktyki znaleźć można dokładny koszt danego szkolenia dla chiropraktyków.

Jak nauczyć się chiropraktyki?

Aby wyszkolić się technikach chiropraktycznych, należy wziąć udział w profesjonalnym kursie. W czasie teoretycznej części każdego szkolenia z chiropraktyki instruktor przekaże przydatną wiedzę. Podczas części praktycznej kursanci zdobywają umiejętności pracy manualnej. Przedstawione techniki należy utrwalać także pomiędzy kolejnymi modułami kursu chiropraktyki. Przydatne w tym celu będą specjalnie przygotowane i wskazane przez Instuktora materiały szkoleniowe. Najbardziej jednak rozwija ciągłe praktykowanie technik wyuczonych na kursach chiropraktyki. Możliwość poznania wysokiej skuteczności metody podczas pracy w gabinecie to najlepsza motywacja do dalszej nauki.

Co zrobić, żeby zostać chiropraktykiem?

Aby zostać chiropraktykiem i otrzymać taki tytuł zawodowy, należy zrobić specjalistyczny kurs. Z myślą o osobach zainteresowanych chiropraktyką przygotowaliśmy Zawodowy kurs chiropraktyki. Obejmuje on 4 moduły. Między każdym z nich kursant wykonuje 10 zabiegów chiropraktycznych i dokładnie opisuje ich przebieg. Całość Zawodowego kursu chiropraktyki kończy się egzaminem. Tuż przed nim można skorzystać także ze szkolenia przypominającego. Pozytywne zdanie egzaminu umożliwia zdobycie tytułu zawodowego: chiropraktyk.

Kurs chiropraktyki – członkostwo w Stowarzyszeniu „Chiropraktycy Polscy”

Ukończenie Zawodowego kursu chiropraktyki otwiera dostęp do nowej wiedzy, przekazywanej przez najlepszych specjalistów. Może z niej korzystać każdy chiropraktyk, który po uzyskaniu tytułu zawodowego dołączy do renomowanego Stowarzyszenia „Chiropraktycy Polscy”. Daje to szansę nauki także od instruktorów zagranicznych, np. z USA. Wiedza pozyskiwana od ekspertów to cenne narzędzie w codziennej pracy.

Chiropraktyk – zawód zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty

Zawód chiropraktyk, który można zdobyć dzięki ukończeniu kursu po pozytywnie zdanym egzaminie, jest zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty. Umożliwia to otwarcie własnego gabinetu chiropraktycznego. Podobnie jak wiele innych zawodów związanych z pracą z pacjentami, chiropraktyk może korzystać ze specjalnie przygotowanego ubezpieczenia. Dzięki temu uzyskane na Zawodowym Kursie chiropraktyki kwalifikacje pozwolą w pełni komfortowo prowadzić swoją praktykę.

Kursy chiropraktyki – dlaczego warto wziąć udział?

Uzyskanie kwalifikacji do wykonywania procedur chiropraktycznych to możliwość wykorzystania wielu skutecznych technik w gabinecie. Dzięki nowym umiejętnościom zdobytym na szkoleniach z chiropraktyki zyska się jeszcze więcej możliwości, aby pomóc swoim pacjentom w wielu dolegliwościach i dysfunkcjach. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy zajdzie potrzeba uzupełnienia wcześniej stosowanych metod. Czasem dopiero techniki chiropraktyczne dają szansę osiągnięcia założonego celu terapii. Oprócz korzyści w efektach swojej pracy udział w kursie chiropraktyki umożliwia stałe podnoszenie swoich kompetencji. Członkostwo w renomowanym stowarzyszeniu i otwarcie swojego gabinetu chiropraktycznego – to duże zalety w tym zawodzie.

Zapraszamy więc na nasze szkolenia chiropraktyki fizjoterapeutów (także studentów od 2 roku studiów), masażystów i inne osoby mające wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego ciała. Chiropraktyka w Polsce mocno się rozwija, więc do pracy z pacjentem przydatne będą zarówno wybrane szkolenia chiropraktyczne, jak i Zawodowy kurs chiropraktyki.

Wiedza, praktyka i unikalne, pełne spojrzenie na organizm człowieka – z tym właśnie czekamy na każdego kursanta.