Blog

Suche igłowanie to metoda, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów i fizjoterapeutów. Warto zapoznać się z możliwościami tej techniki. Wiedza na temat zasad i efektów jej stosowania pozwoli czerpać najwięcej korzyści w pracy z igłami w swoim gabinecie.

Masaż tajski już samą nazwą wzbudza zainteresowanie. Jeszcze ciekawszy jest jego przebieg oraz efekty działania. Czy warto rozszerzyć swoją ofertę gabinetową o ten rodzaj zabiegu?

Rozluźnianie powięziowe jest formą pracy przynoszącą bardzo dobre efekty, a jego szczególne aspekty sprawiają, że wyróżnia się spośród innych rodzajów leczenia manualnego. Wiele ciekawostek...

Bańki należą do chętnie stosowanych akcesoriów w gabinetach fizjoterapeutycznych. Przynoszą dobre efekty w leczeniu wielu dysfunkcji i w przywracaniu prawidłowego funkcjonowania tkanek.

Terapia manualna oraz chiropraktyka to dziedziny, które mimo wielu podobieństw mają także odmienne aspekty. Obie cechuje wysoki profil bezpieczeństwa, co sprawia, że warto korzystać z każdej z nich w pracy z pacjentami.