Blog

Rozluźnianie powięziowe jest formą pracy przynoszącą bardzo dobre efekty, a jego szczególne aspekty sprawiają, że wyróżnia się spośród innych rodzajów leczenia manualnego. Wiele ciekawostek...

Bańki należą do chętnie stosowanych akcesoriów w gabinetach fizjoterapeutycznych. Przynoszą dobre efekty w leczeniu wielu dysfunkcji i w przywracaniu prawidłowego funkcjonowania tkanek.

Terapia manualna oraz chiropraktyka to dziedziny, które mimo wielu podobieństw mają także odmienne aspekty. Obie cechuje wysoki profil bezpieczeństwa, co sprawia, że warto korzystać z każdej z nich w pracy z pacjentami.

Na prawidłowe funkcjonowanie całego kompleksu dna miednicy wpływa wiele struktur i czynników. Gdy system ten zostaje zaburzony, może dojść do różnych objawów. Pacjentki odczuwają wtedy dolegliwości urologiczne, ginekologiczne, proktologiczne, a także ortopedyczne. Prawidłowa terapia...

Ciąża oraz połóg to czas wielu zmian zachodzących w organizmie kobiety. Aby sprawniej przejść przez ten etap, warto skorzystać z możliwości, jakie daje plastrowanie dynamiczne.