O centrum

Nazywam się Dawid Marciniak, jestem pomysłodawcą i założycielem SPASJI, Specjalistycznego Centrum Masażu, SPA i Wellness.Centrum jest instytucją zajmującą się propagowaniem wiedzy z zakresu masażu, fizjoterapii oraz szeroko rozumianej odnowy biologicznej.

Nazwa SPASJA wzięła się od połączenia słów SPA i PASJA, które najlepiej opisują, czego i jak chcemy uczyć w trakcie naszych szkoleń i kursów.

SPASJA jest miejscem gdzie przyjazne nastawienie oraz wyjątkowy profesjonalizm łączy miłośników sztuki masażu i innych form pracy z ludzkim ciałem.   

Zakładając SPASJĘ pragnąłem, aby było to Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu poznają Państwo na czym polega sekret odpowiedniego podejścia do pracy w ośrodkach SPA, odnowy biologicznej oraz gabinetach masażu i fizjoterapii.

Dzisiaj z radością stwierdzam, że moja koncepcja się sprawdza i zyskuje coraz większą aprobatę klientów, chcących doświadczyć tego na sobie...

Poleca Pani IZA

Była to dla mnie niebywała okazja zdobycia wiedzy. Doświadczenie to na pewno wpłynie pozytywnie na mój dalszy rozwój. Super atmosfera, wspaniali ludzie,rewelacyjne szkolenia, profesjonalnie,rzetelnie i z jakim poczuciem humoru :D pozdrawiam was serdecznie do szybkiego zobaczenia.Polecam!!!

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej www.wszystkoociasteczkach.pl
projekt i realizacja: strony internetowe 7seconds