Kadra dydaktyczna

Dawid Marciniak

Główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY MASAŻU, SPA I WELLNESS.

Od 10 lat fizjoterapeuta, główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY MASAŻU, SPA I WELLNESS. Posiada wykształcenie pedagogiczne, które wykorzystuje od 8 lat. Pracował w największych firmach kosmetyczno - medycznych w Polsce tj. Instytut Dr Ireny Eris orazCLARENA jako fizjoterapeuta i masażysta. Zawsze cieszy się sympatią i szacunkiem swoich kursantów gdyż wszystkie szkolenia prowadzi na najwyższym poziomie. Dowodem tego są liczne opinie i referencje zamieszczone na naszej stronie  i w sieci.

 

Odbył blisko 40 szkoleń i stale pogłebia swoją wiedzę na kursach i warsztatach doszkalających z zakresu

  • masaży orientalnych 
  • masaży medycznych, 
  • drenażu limfatycznego i KTU
  • terapii tkanek miękkich, 
  • terapii manualnej, 
  • kinesiology tapingu i innych. 
  • W swojej pracy wykorzystuje min. zasady tensegracji strukturalnej
  • Od dłuższego czasu miłośnik integracji strukturalnej oraz holistycznego podejście do ludzkiego ciała. 

"...Zapragnąłem postawić kolejny krok naprzód otwierając SPECJALISTYCZNĄ SZKOŁĘ MASAŻU, SPA I WELLNESS, by każda osoba zainteresowana tematem SPA, masażu i terapii leczniczych miała jeszcze lepszy dostęp do wiedzy typowo praktycznej ."

Katarzyna Lempert

Katarzyna Lempert - SPASJA WELLNESS

Licencjonowana Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness. Posiadaczka kilkunastu certyfikatów ze specjalistycznych szkoleń uzupełniających jej warsztat trenerski. Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów fitness, maratonów rowerowych, biegów przełajowych oraz konferencji poświęconych zdrowemu odżywianiu.

Sport towarzyszy jej w życiu od najmłodszych lat. Jako instruktorka fitness narodziła się w 2002 roku. Skutecznie pomaga innym osiągnąć ich wymarzone efekty na treningach personalnych. Jak sama mówi „...Wspaniała jest świadomość, że moja praca wpływa na poprawę jakości ludzkiego życia. Osoby, z którymi trenuję zmieniają się nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Dzięki treningom nabierają pewności siebie i życiowej energii, odnajdują w sobie więcej siły na radzenie sobie ze stresem i codziennymi trudnościami, szybciej się regenerują i częściej uśmiechają...."

Na co dzień prowadzi zajęcia fitness i indoor cycling w klubie „Fitness Academy" w C.H. Arkady Wrocławskie we Wrocławiu. A w wolnych chwilach odpoczywa ... aktywnie.:) Tańczy salsę, jazz i balet. Uprawia Nordic Walking w górach i miejskich parkach. Latem skacze ze spadochronem, a zimą jeździ na desce snowboardowej.

Marta Zarzycka

Młoda energiczna i utalentowana fizjoterapeutka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. W swojej karierze zawodowej odbyła liczne praktyki i szkolenia na terenie Polski i Czech. Ukończyła m.in. kurs terapii manualnej dr Ackermanna. W Centrum Spasja prowadzi kurs masażu klasycznego. Prywatnie interesuje się tematyką odnowy biologicznej. Ciekawostką jest fakt, iż zrobiła specjalizację z hipoterapii a od 6 lat uczy tańca.

„…Przekazywanie wiedzy nie jest dla mnie problemem a treści związane z masażem i fizjoterapią są mi dobrze znane. Prowadzenie kursów i szkoleń w Centrum Spasja to praca do której jestem stworzona!! ...”

Elżbieta Szczuka

Elżbieta Sztuka  - SPASJA MASAZ TAJSKI

Dyplomowana masażystka. Od 5 lat studiuje tajniki medycyny wschodniej oraz masażu leczniczego. Na początku swojej kariery ukończyła kurs masażu Lomi Lomi Nui. Dzięki temu kursowi poznała nowe oblicze pracy z ciałem i duchem.

W międzyczasie pracowała w salonie odnowy biologicznej, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z masażem gorącymi kamieniami i innymi popularnymi technikami masażu. Praca w salonie ugruntowała jej orientalne podejście do masażu. W konsekwencji postanowiła nauczyć się masażu tajskiego. Kanya Krongboom zapoznała ją z odmiennymi technikami pracy z całym ciałem człowieka. Nie poprzestała na kursach. Medycyna wschodu tak ją zainspirowała, że  w 2009 roku wyjechała na 5 miesięcy do Tajlandii, gdzie pogłębiała swoja wiedzę na temat leczenia za pomocą dotyku.

Po powrocie otworzyła salon masażu, gdzie współpracowała z Tajką, z którą wymieniała wiedzę i doświadczenie.

Zainspirowana medycyną tajską, a w szczególności masażem postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi. W Centrum Spasja uczy najpopularniejszych technik masażu tajskiego. Przekazuje również wiedzę na temat medycyny wschodu, by utrzymać ciało i umysł w równowadze.

Jej motto: „Każdy z nas ma zajęcie, które kocha robić. Ja właśnie to robię. Masaż to moja pasja"

Piotr Nowak

Ukończył Fizjoterapię na wrocławskim AWF. Jego działalność fizjoterapeutyczna ukierunkowana jest głównie na sport.  Od 5 lat współpracuje z klubami sportu młodzieżowego oraz seniorskiego:
KS Gwardia Wrocław, MKS Juvenia Wrocław. Ponadto jego doświadczenie opiera się na pracy z Kadrami Narodowymi: Baseball’u oraz Powerliftingu (kadra olimpijska).

Pracuje metodą Kinesiology Taping oraz MTT (Medyczny Trening Terapeutyczny). Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i seminariach fizjoterapeutycznych.

Oprócz fizjoterapii od wielu lat związany ze sportem, głownie sportami walki. Zdobywał medale Drużynowych Mistrzostw Polski w Judo oraz Medale Mistrzostw Polski Ju-Jitsu.

Obecnie amatorsko uprawia biegi długie (maratony oraz biegi ultra) oraz zajmuje się szkoleniem najmłodszych grup wiekowych, prowadząc Klub Judo „Wilki” w Obornikach Śląskich.

Maciej Zamęcki

Absolwent wrocławskiego AWF na wydziale Fizjoterapii. Specjalista metody Kinesiology
Taping oraz MTT (Medyczny Trening Terapeutyczny). Fizjoterapeuta Klubów Sportowych Gwardia Wrocław oraz Juvenia Wrocław. Jest również fizjoterapeutą Kadry Narodowej Baseball’u oraz współpracuje z Kadrą Olimpijską Powerliftingu.

Główny zakres jego działalności to fizjoterapia sportowa połączona z projektowaniem profesjonalnych planów treningowych w sporcie młodzieżowym.

Czynny zawodnik oraz trener w KS Gwardia Wrocław, w sekcji JUDO. Prowadzi również działalność szkoleniową w klubach judo dzieci.

Jako sportowiec wywalczył liczne medale na zawodach ogólnopolskich, w tym również
medal Mistrzostw Polski. Jest sędzią związkowym Polskiego Związku Judo.

Prywatnie, poza sportem,  interesują go dalekie podróże oraz literatura reportażu.

Agnieszka Miedzińska

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej. Położna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Siedem lat pracowała w Szpitalu Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, a później w Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu na Oddziale Patologii Noworodka i Intensywnej Terapii Noworodka. Obecnie znaleźć ją można na  Bloku Porodowym w Klinice  przy ulicy  Chałbińskiego. Pracuje z kobietami w ciąży, po porodzie ale także z noworodkami i wcześniakami. Współpracuje dodatkowo ze szkołą rodzenia w Centrum Rozwoju Dziecka – Czerwony balonik.

„…Staram się przekonywać kobiety, że ciąża to nie choroba a poród i macierzyństwo jest wyjątkową podróżą zarówno dla matki jak i dla dziecka…”

Anna Turek

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Młoda, pełna energii terapeutka stawiająca na ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności. Ukończyła m. in. kurs terapii metodą PNF. Co ciekawe, posiada również certyfikat Polskiego Związku Głuchych poświadczający znajomość medycznego języka migowego.

Jej pasją jest masaż orientalny i praca z kobietami w ciąży. Dotyczy to zarówno wykonywania zabiegów, jak i nauczania innych jak to robić. W tym czuje się spełniona.

Prywatnie kocha sporty zimowe, grę w tenisa i długie wędrówki po górskich szlakach.

Agnieszka Rybak

Wybitna specjalistka z dziedziny tradycyjnych masaży  hawajskich. Lomi Lomi Nui. Od wielu lat praktykuje różne formy tańca jako metodę pracy, opartą na procesach wewnętrznych, wpływającą na swobodne wyrażanie siebie, elastyczność, rozluźnienie i kreatywność. Bogate doświadczenie zdobywała min biorąc udział w projektach teatralnych jako choreograf, tancerz i aktor, m.in. przy Teatrze Pieśń Kozła oraz praktykując afrobrazylijska sztukę walki Capoeirę a także eksperymentując z różnymi formami ruchu, z których największym odkryciem jest CONTACT IMPROVISATION. Ukończyła kurs instruktorski w aspekcie metody DETLEFA KAPPERTA „ Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała" oraz kurs instruktorski „Terapii Ekspresyjnych." Pod okiem wielu wspaniałych nauczycieli nadal doskonali swój warsztat w zakresie rozwoju osobistego, tańca i Kino Mana- hawajskiej pracy z ciałem.W swojej pracy stosuje się również do Metody Nonviolent Communication dr Marshalla Rosenberga.

„...Taniec i praca z ciałem są dla mnie źródłem nieustannej fascynacji i radości..."

Elżbieta Raduchowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Profesjonalistka z ogromnym zamiłowaniem do zawodu fizjoterapeuty oraz szkoleniowca. Jej pasją jest praca z kobietami w ciąży w szkole rodzenia a szczególnie możliwość zachęcania ich do aktywności w tym szczególnym okresie. W centrum Spasja prowadzi zajęcia z ćwiczeń dla kobiet w ciąży i połogu.

„...Mam nadzieję, że będzie nas więcej - osób, które zarażą przyszłe mamy i tatusiów swoją pasją..."

Prywatnie szczęśliwa mamą małego Kajetana.

Monika Maćków

Monika Maćków - SPASJA DIETETYCZKA

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunki dietetyka. Obecnie pogłębia swoja wiedzę z zakresu psychodietetyki na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentami zawdzięcza licznym praktykom w szpitalach na terenie Wrocławia i Warszawy oraz współpracy z centrami medycznymi i szkołami rodzenia. Prywatnie pasjonatka nordic walking oraz kuchni świata. W Centrum Szkoleniowym Spasja prowadzi kursy i warsztaty poświęcone dietetyce, podczas których dba o przyjazną atmosferę, gdyż uważa, że zdobywanie wiedzy nie jest obowiązkiem, ale przyjemnością.

„Ważne jest to co jesz i jak jesz"

Ewa Nowakowska-Stańkowska

Jest fantastycznym i przemiłym szkoleniowcem z dziedziny chustonoszenia dzieci i niemowląt. Aktywna mama z Klubu Kangura. Jej zainteresowanie tą tematyką wyniknęło z własnych doświadczeń życiowych. U jej córeczki zdiagnozowano dysplazję stawu biodrowego na skutek porodu pośladkowego. Dzięki noszeniu dziecka w chuście dziewczynka jest zupełnie zdrowa i prawidłowo się rozwija. Ewa zaraża swoją pasją  naszych kursantów a jej motto życiowe brzmi

„... dzieci są stworzone do bycia noszonymi..."

Marzena Sędziak

Katarzyna Lempert - SPASJA WELLNESS

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży. Wiedzę na ten temat zaczęła zdobywać na studiach pisząc pracę dyplomową o pozytywnym działaniu ćwiczeń wykonywanych przez kobiety ciężarne. Przeszła kurs doskonalący w zakresie profesjonalnego przygotowania do prowadzenia zajęć w szkole rodzenia, oraz terapię i masaż dla kobiet w ciąży, co praktycznie wykorzystuje prowadząc ćwiczenia w szkole rodzenia w „Centrum zdrowia Mama i Ja”. Na co dzień pracuje w Centrum Diagnostyczno- Rehabilitacyjnym Promyk Słońca, gdzie zajmuje się rehabilitacją dzieci od pierwszych tygodni życia aż do 18 r.ż. Prowadzi tam ćwiczenia ogólnousprawniające, masaże oraz rehabilitację metodą PNF dla dzieci z wadami postawy, problemami neurologicznymi, ortopedycznymi itp.
Jest certyfikowanym instruktorem masażu Shantala i właśnie z tej dziedziny prowadzi szkolenia w Centrum i Szkole Spasja. Prowadząc pokazy i indywidualne szkolenia dla rodziców przekonuje o korzystnym wpływie masażu na rozwój dziecka, jak również o niezwykle istotnym wzmacnianiu w ten sposób więzi.

Anna Rydzak

Dyplomowany fizjoterapeuta o wszechstronnej wiedzy. Ukończyła Akademę Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Bardzo ambitna i energiczna osoba. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach dotyczących profilaktyki bólów kręgosłupa. Specjalizuje się w masażu: klasycznym, leczniczym, gorącymi kamieniami oraz według metody Breussa. W swojej karierze zawodowej zajmowała się rehabilitacją w schorzeniach i dolegliwościach kręgosłupa (bóle głowy, karku, kończyn, kolan, krzyża, klatki piersiowej w zespole bolesnego barku, łokcia tenisisty, golfisty). Należy do Europejskiego Stowarzyszenia Młodych Fizjoterapeutów.

Prywatnie kocha jazdę na nartach i aktywnie propaguje Nordic Walking.

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej www.wszystkoociasteczkach.pl
projekt i realizacja: strony internetowe 7seconds